Udrażniamy kanalizację metodą mechaniczną oraz ciśnieniową WUKO

Udrażnianie kanalizacji WUKO

Świadczymy usługi z zakresu udrażniania rur metodami mechanicznymi i ciśnieniowymi Wuko.

W naszej ofercie posiadamy samochody do 2m wysokości w zabudowie wuko.

Ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji to najpopularniejszy sposób przepychania rur oraz instalacji kanalizacyjnych zewnętrznych. Zaletą tej metody jest przepływ wody pod wysokim ciśnieniem. Za pomocą wuko jesteśmy w stanie bezwykopowo przywrócić kanalizację zewnętrzną do użytku. Dzięki ciśnieniowemu udrażnianiu rur jesteśmy w stanie przywrócić rury do odpowiedniego stanu, ponieważ woda pod wysokim ciśnieniem jest w stanie oczyścić nawet twardy nalot z kamienia wodnego, który bardzo często pokrywa rury kanalizacyjne wewnątrz. Świadczymy usługi Wuko w Warszawie. Z doświadczenia wiemy jak uciążliwym problemem może być niedrożna kanalizacja. Nieraz spotykamy się z wybijającą kanalizacją w budynku prywatnym, firmie jak i dużym przedsiębiorstwie. Zazwyczaj powodem tego jest zapchana kanalizacja zewnętrzna, która jest podłączona do szamba/kanalizacji miejskiej. W takim przypadku stosujemy metodę hydrodynamiczną, która jest najlepszym sposobem aby udrożnić rurę oraz oczyścić ją z pozostałości i starych osadów. Udrażnianie kanalizacji WUKO oraz pogotowie kanalizacyjne Warszawa

Udrażnianie rur

Instalację kanalizacyjną czyścimy maszynami elektrycznymi, przez co sprężyna prowadzona jest maszynowo z dużą siłą. Jest to metoda o wiele skuteczniejsza od sprężyn ręcznych, pozwala na skuteczne udrożnienie zatoru rury kanalizacyjnej, jak i również na oczyszczenie jej. Dzięki temu jesteśmy w stanie uniknąć szybkiego powrotu usterki. Każdy przypadek jest indywidualny, dlatego grubość sprężyn dobieramy do średnicy rury oraz końcówkę czyszczącą do rodzaju zatoru. Dzięki wysokim obrotom spirali przepychanie rur przebiega skutecznie, a końcówka czyszcząca rozbija zator i oczyszcza rurę.

Nasze maszyny zawszę są używane z wężami ochronnymi z pełną starannością, dzięki czemu nie zachodzi ryzyko uszkodzenia podłogi, mebli czy ścian. Gwarantujemy, że skuteczność tej metody wielokrotnie przewyższa przepychanie sprężyną ręczną.

Inspekcja rur kamerą Warszawa

W swojej ofercie posiadamy również kamerę inspekcyjną. Kamera inspekcyjna do rur to niezbędne urządzenie do sprawdzenia stanu rur kanalizacyjnych bądź zlokalizowania zatoru. Zdarzają się przypadki w których problem z powracającą niedrożnością rur często się pojawia i jest uciążliwy. W takich przypadkach polecamy sprawdzenie instalacji kamerą. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie określić problem konstrukcyjny. Często zdarza się również, że z biegiem lat instalacja się starzeje i pojawiają się pęknięcia oraz mechaniczne uszkodzenia rur. Dzięki metodzie inspekcji rur kamerą mamy możliwość wykryci problemu i na życzenie klienta naprawienie go, bądź udostępnienie nagrania. Jeśli masz problem z kanalizacją i uważasz, że usługa kamerą może Ci pomóc- Zadzwoń po więcej informacji. Przepychanie i udrażnianie rur Warszawa.

Masz problem ze swoją instalacją kanalizacyjną?

Nie ma znaczenia czy jest to zlewozmywak w kuchni czy też toaleta w łazience – nasi specjaliści poradzą sobie z tym!

Bardzo krótki czas oczekiwania!

Szybka wycena telefoniczna!

Dojazd na terenie Warszawy i okolic już od 1h!  24h/7!
Najlepsze ceny w Warszawie i okolicach!