Udrażniamy kanalizację metodą mechaniczną oraz ciśnieniową WUKO

Udrażnianie kanalizacji WUKO

Świadczymy usługi z zakresu udrażniania rur metodami mechanicznymi i ciśnieniowymi Wuko.

Pogotowie kanalizacyjne Warszawa,  przy trudnych i silnych zatorach w kanalizacji, poleca metodę udrażniania kanalizacji WUKO.
Czym jest WUKO? To metoda udrażniania kanalizacji, która polega na wprowadzeniu do przewodów kanalizacyjnych węża zakończonego specjalną głowicą, dopasowaną do średnicy danej rury. Z głowicy tej wypuszczana jest następnie woda, pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu usuwane są i rozbijane nawet trudne osady, również takie wapienne, kamienie, czy wszelkiego rodzaju nieczystości albo odpadki, zalegające w przewodach kanalizacyjnych i powodujące ich niedrożność. Wąż, którym puszczana jest woda, podłączony jest z drugiej strony do specjalnego pojazdu, posiadającego pompę, która tłoczy wodę.

Posiadamy na wyposażeniu samochody do 2m wysokości w zabudowie wuko, które pozwalają na pracę na parkingach podziemnych i oczyszczanie i udrażnianie rur nawet w miejscach trudno dostępnych. Urządzenia ciśnieniowe typu wuko, służą do obsługi sieci kanalizacyjnych zarówno wewnętrznych- np. wszelkiego rodzaju magazynach, piwnicach, halach,  itp. jak i zewnętrznych. Zabudowy posiadają wysokie parametry przepływu wody pod wysokim ciśnieniem.

Dzięki metodzie z zastosowaniem silnego strumienia wodnego pod ciśnieniem, udrażnianie kanalizacji wuko nie wiąże się z użyciem żadnych środków chemicznych, zatem jest to metoda bezpieczna dla przewodów kanalizacyjnych oraz przyjazna środowisku.

udrażnianie kanalizacji wuko

Ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji to najpopularniejszy sposób przepychania rur oraz instalacji kanalizacyjnych zewnętrznych. Zaletą tej metody jest przepływ wody pod wysokim ciśnieniem. Za pomocą wuko jesteśmy w stanie bezwykopowo przywrócić kanalizację zewnętrzną do użytku. Dzięki ciśnieniowemu udrażnianiu rur jesteśmy w stanie przywrócić rury do odpowiedniego stanu, ponieważ woda pod wysokim ciśnieniem jest w stanie oczyścić nawet twardy nalot z kamienia wodnego, który bardzo często pokrywa rury kanalizacyjne wewnątrz. Świadczymy usługi Wuko w Warszawie. Z doświadczenia wiemy jak uciążliwym problemem może być niedrożna kanalizacja. Nieraz spotykamy się z wybijającą kanalizacją w budynku prywatnym, firmie jak i dużym przedsiębiorstwie. Zazwyczaj powodem tego jest zapchana kanalizacja zewnętrzna, która jest podłączona do szamba/kanalizacji miejskiej. W takim przypadku stosujemy metodę hydrodynamiczną, która jest najlepszym sposobem aby udrożnić rurę oraz oczyścić ją z pozostałości i starych osadów.

Udrażnianie kanalizacji WUKO oraz pogotowie kanalizacyjne Warszawa

 

Udrażnianie rur

Instalację kanalizacyjną czyścimy maszynami elektrycznymi, przez co sprężyna prowadzona jest maszynowo z dużą siłą. Jest to metoda o wiele skuteczniejsza od sprężyn ręcznych, pozwala na skuteczne udrożnienie zatoru rury kanalizacyjnej, jak i również na oczyszczenie jej. Dzięki temu jesteśmy w stanie uniknąć szybkiego powrotu usterki. Każdy przypadek jest indywidualny, dlatego grubość sprężyn dobieramy do średnicy rury oraz końcówkę czyszczącą do rodzaju zatoru. Dzięki wysokim obrotom spirali przepychanie rur przebiega skutecznie, a końcówka czyszcząca rozbija zator i oczyszcza rurę.

Nasze maszyny zawszę są używane z wężami ochronnymi z pełną starannością, dzięki czemu nie zachodzi ryzyko uszkodzenia podłogi, mebli czy ścian. Gwarantujemy, że skuteczność tej metody wielokrotnie przewyższa przepychanie sprężyną ręczną.

Inspekcja rur kamerą Warszawa

W swojej ofercie posiadamy również kamerę inspekcyjną. Kamera inspekcyjna do rur to niezbędne urządzenie do sprawdzenia stanu rur kanalizacyjnych bądź zlokalizowania zatoru. Zdarzają się przypadki w których problem z powracającą niedrożnością rur często się pojawia i jest uciążliwy. W takich przypadkach polecamy sprawdzenie instalacji kamerą. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie określić problem konstrukcyjny. Często zdarza się również, że z biegiem lat instalacja się starzeje i pojawiają się pęknięcia oraz mechaniczne uszkodzenia rur. Dzięki metodzie inspekcji rur kamerą mamy możliwość wykryci problemu i na życzenie klienta naprawienie go, bądź udostępnienie nagrania. Jeśli masz problem z kanalizacją i uważasz, że usługa kamerą może Ci pomóc- Zadzwoń po więcej informacji. Przepychanie i udrażnianie rur Warszawa.

Masz problem ze swoją instalacją kanalizacyjną?

Nie ma znaczenia czy jest to zlewozmywak w kuchni czy też toaleta w łazience – nasi specjaliści poradzą sobie z tym!

Bardzo krótki czas oczekiwania!

Szybka wycena telefoniczna!

Dojazd na terenie Warszawy i okolic już od 1h!  24h/7!
Najlepsze ceny w Warszawie i okolicach!